• Вертикальні парогенератори
  КОНСТРУКЦІЙНІ І ТЕХНОЛОГІЧНІ ПЕРЕВАГИ:

  Безпечний, відсутня небезпека вибуху.

  Подача пари через 5 хвилин після включення.

  Високий ККД, до 92%.

  Высокий к.п.д., до 92%.

  Тиск пари до 16 бар.

  Простий в управлінні та обслуговуванні.

  Може працювати на газовому та/або дизельному пальному.

  Наявність дозвільної документації Держстандарту України УкрСЕПРО та Росії, Сертифікатів якості CE.

 • Горизонтальні парогенератори (диз.паливо / природний газ)
  КОНСТРУКЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ ПЕРЕВАГИ:

  Безпечний, відсутня небезпека вибуху.

  Подача пари через 5 хвилин після включення.

  Високий ККД, до 92%.

  Высокий к.п.д., до 92%.

  Тиск пари до 16 бар.

  Простий в управлінні та обслуговуванні.

  Може працювати на газовому та/або дизельному пальному.

  Наявність дозвільної документації Держстандарту України УкрСЕПРО та Росії, Сертифікатів якості CE.

 • Електричні парогенератори
  КОНСТРУКЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ ПЕРЕВАГИ:

  Безпечний.

  Економічний.

  Малі габарити і маса.

  Високий ККД.

  Простота в управлінні та обслуговуванні.

  Завдяки модульному виконанню, введення в експлуатацію в найкоротші терміни.

  Можливість встановлення у виробничих приміщеннях.

  Безперервне вироблення пари починається через кілька хвилин.

  Запобіжні клапани мають сертифікацію Bureau Veritas.

  При короткому замиканні або надмірному підвищенні тиску – повне відключення електроживлення разом ізавтоматичним захисним відключенням парогенератора.

  Оснащений двома пресостатами тиску.

  Електричні парогенератори
 • ПАРОГЕНЕРАТОРИ ALBA У модульному виконанні
  Переваги парогенераторів ALBA:

  Безпечний, відсутня небезпека вибуху

  Компактний

  Економічний

  ККД становить 92-94%

  Подача пари через 3 хвилини після включення

  Повна автоматизація контролю та управління

  Парові котли малої продуктивності
ЧОМУ ПАРОГЕНЕРАТОР ALBA:

Конструкційні та технологічні особливості парогенераторів ALBA забезпечують споживачам цілий ряд переваг. Більшість цих переваг є результат відсутності в процесі вироблення пари об'ємних резервуарів, заповнених водою,що працюють під високим тиском. Основні з цих переваг:

✚ Відсутність небезпеки вибуху. Як наслідок, можливість установки у виробничих приміщеннях або в безпосередній близькості від технологічної лінії (ПБ 10-574-03 п. 7.1.3).

✚ Високий ККД експлуатації до 92% -94%

✚ Малі габарити і вага обладнання

✚ Висока якість пари

✚ Можливість швидкої зміни параметрів виробленої пари відповідно до потреб виробництва

✚ Економні витрати палива і подачі пари. При перерві подачі пари в основний технологічний процес, пальник автоматично переходить в режим очікування і споживання газу припиняється. Споживання газу в середньому на 10-30% нижче, ніж споживання у сучасних модифікацій парових котлів. При наявності технологічного процесу, що має перерви у споживання пари, економічність ще більш зростає. Це дозволяє оптимізувати витрати на паливо.

✚ Автономна робота без постійної присутності обслуговуючого персоналу. Автоматизована система контролю з використанням мікропроцесора (PLC), при перервах у споживанні пари дозволяє зупинити роботу парогенератора та і вмикає горіння пальника в режимі «гніт».

✚ Простота експлуатації та обслуговування

✚ Швидкість запуску і отримання пари

✚ Змійовик, що легко знімається, - дозволяє зробити заміну (при капітальному ремонті) за кілька годин.

✚ Модульна поставка забезпечує легкий монтаж агрегату

✚ Наявність дозвола на застосування, сертифікатів УкрСЕПРО (Система Держстандарту України), СЕ, ISO 9001.


БЕЗПЕКА


В парогенераторах ALBA відсутня небезпека вибуху. Вибухи в парових котлах, що призводять до руйнувань, людських жертв і іншим серйозним катастроф відбуваються в результаті спонтанного, неконтрольованого звільнення енергії, що міститься у воді в відповідних умовах - подібна ситуація присутня в парових котлах. В парогенераторах ALBA вибуху статися не може, так як тут задіяна відносно невелика кількість води, що міститься в спіралеподібній трубі змійовика. Навіть якщо в корпусі змійовика утворюється тіч – руйнівного викиду енергії не відбудеться, тому що вода, перш ніж дійде до місця течі, повинна буде пройти через змійовик.ЕКОНОМНЕ СПОЖИВАННЯ ПАЛИВА


Завдяки конструкційним особливостям парогенератори ALBA поряд з економністю у витраті палива, володіють високим ККД (До 94%). Конструкційні особливості парогенератора забезпечують високу ефективність роботи та перехід температури згоряння палива в тепло пари. Дані характеристики включають:


✚ Наявність економайзера. Обігрів води, що використовується у парогенераторі димовими газами при проходженні через економайзер забезпечує оптимальний теплообмін.

✚ Труба змійовика спроектована і виготовлена таким чином, що забезпечує турбулентний продув димових газів через змійовик і підтримує високий рівень теплообміну.

✚ В парогенераторах застосовується циркуляція, що є контрольованою та підсиленою, на відміну від природної циркуляції, використовуваної у парових котлах в противагу.

✚ Мала зовнішня поверхня парогенератора мінімізує втрати тепла під час його експлуатації.і. Через значні розміри топки котлів втрати при випромінюванні та передачі тепла з котла в приміщення котельні зазвичай становлять від 1,4% до 1,6%. Аналогічні втрати в парогенераторах ALBA не перевищують 0,75%.


ПРОСТОТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ

Операційна простота забезпечує збереження палива:

✚ Швидкість розпалу й запуску парогенератора, коли через кілька хвилин після запуску починається вироблення пари. У противагу, при використанні парових котлів вироблення пари починається в середньому через 1-2 години після запуску , а іноді доводиться залишати котел в працюючому стані, навіть при зупинках споживання пари, а часом ночами й у вихідні дні.

✚ Висока якість пари

✚ Простота обслуговування та експлуатації


МАЛІ ГАБАРИТИ І ВАГА


Місце, яке займає агрегат, має важливе значення при введенні обладнання в експлуатацію: як на діючих об'єктах, де приміщення котельні вже є, так і в новозбудованих будівлях, зменшення обсягу будівельних робіт дозволяє заощадити як кошти, так і час. Парогенератори ALBA - ідеальне рішення питання економії приміщень. Пропоноване нами парогенераторне обладнання в середньому займає від ¼ до 1/3 площі, необхідної під розміщення парового котла з аналогічними по продуктивності характеристиками, що означає, що наші парогенератори, як правило, можуть бути розміщені на наявних виробничих потужностях без необхідності проведення нових будівельних робіт. Більш того, як правило, на площі, займаній одним паровим котлом можуть бути розміщені дві парогенераторні установки, що дозволить збільшити потужності виробництва пари в два рази на тих же виробничих площах. Відповідно, з парогенераторами ALBA можна вводити в дію нові виробничі потужності зі значним скороченням будівельних витрат.


ЯКІСТЬ ПАРИ


Застосовуваний в наших парогенераторах ALBA метод вироблення пари передбачає використання парового сепаратора, що забезпечує значно вищий рівень якості пари в порівнянні з парою, що виробляється на традиційних парових котлах аналогічної виробничої потужності. Якість нашої пари становить 99,5%, або в деяких випадках і більше. Більш висока якість пари означає наявність більш високого рівня енергії – одиниця пари містить як правило в 3-5 разів більше тепла, ніж одиниця води при однаковій температурі, і це тепло може бути набагато легше передано у ваш виробничий процес, ніж тепло у воді. На додаток до скорочення витрат води, використовуваної у вашому виробничому процесі, високоякісна пара також забезпечує перевагу скорочення надходження осадових часток у вашу виробничу систему - тверді відкладення, які можуть привести до поломки обладнання, До того ж високоякісна пара - один із чинників, що забезпечують високу якість кінцевого продукту.


ШВИДКА ЗМІНА ПАРАМЕТРІВ


Багато виробничих процесів для досягнення високоякісної кінцевої продукції висувають суворі вимоги до температури і тиску пари. Саме перебіг цих процесів часом залежить від показників пари, які повинні змінюватися в широкому діапазоні. Вихід на необхідні показники тиску та температури пари у конвенціональних парових котлах часто буває ускладнено, так як потрібен відносно тривалий час для збільшення відповідних параметрів пари. Саме в подібних ситуаціях застосування парогенераторів ALBA дозволяє досягти необхідного результату. Конструкційна особливість парогенераторів споживати мінімальну кількість води, дозволяє здійснювати швидке збільшення вироблення пари без значного зниження температури та тиску пари. Крім того, парогенератори, обладнані системою комп'ютерного контролю (PLC), можуть забезпечувати програмний контроль всіх змін параметрів пари відповідно до потреб конкретного виробничого процесу.


ШВИДКІСТЬ РОЗПАЛУТА ЗАПУСКУ


Час запуску парогенераторів ALBA - у середньому 4-5 хвилин в залежності від розмірів установки. Швидкий запуск є можливим через незначну кількістьі води, яка циркулює в системі, що становить в середньому 1/10 частина тієї кількості води, яка циркулює у конвенціональних парових котлах аналогічної продуктивності. Швидкий розпал та запуск парогенераторів дозволяє скоротити загальні витрати на паливо та робочу силу. Багато операторів конвенціональних парових котлів змушені через тривалий період запуску тримати котел у роботі також на періоди не споживання основним виробництвом пари, так як процес запуску котлів не дозволяє забезпечити видачу пари в оптимально короткі терміни.